İKİZLER BURCU
Yıldızı: Merkür
Burcunun Türü: Gözlemci
Uğurlu Günü: Çarşamba
Uğurlu Sayısı: 3
Uğurlu Taşı: Akik
Grubunuz: Hava, pozitif
Burcunuzun
cinsiyeti: Erkek
Uğurlu Sayısı :
3,4,5 ve 28
Uğurlu Renkleri :
Sarı,Gri, Pembe,Açık Mavi,
Uğurlu Çiçekleri :
Mimoza,Çiğdem
Uğurlu Kokuları :
Yasemin, Sümbül
En Belirgin Özelliği :
Sevgi Gücü
En Büyük İdeali :
Yazarlık
En Büyük Hatası :
Gevezelik
En Büyük Arzusu :
Yazdıkları sayesinde ün yapmak.
Sevdiği Müzik: Pop, tekno
İdeal Mesleği: Yazarlık
Zayıf Tarafı: Aşırı gevezelik
Uygun Partneri: Koç, aslan

Gençliğin ve farklılığın burcu ikizler ayrıca bu sayfayı hazırlayan kişinin burcu olması nedeniyle ayrı bir öneme sahiptir. :) Esprili, her ortama uyabilen, dürüst, samimi ve çeşitlilikten yana insanlardır (benim gibi!) Ancak ne zaman ne yapacakları belli olmayan mizaçları yüzünden (benim gibi!) çevrelerine eziyet verebildikleri için ikizlerin akıllarını başlarına toplamanızı sağlayacak bazı ipuçları derledik:

1. Keskin zekaları, espri anlayışları ile birleşince etrafına insanları toplamakta hiç zorlanmazlar (hadi ya!) Beğenilme isteği onlar için yeme içme gibi önemlidir. Onları övün ve yüceltin (canlarım!)
2. İkizler burcu insanını anlamak zordur. Onları tanımayanlar olaylar karşısındaki küskünlüklerinin ve garip davranışlarının nedenlerini anlayamazlar. İkizler için bir handikap olan bu durum sizin avantajınız olabilir. Onların hislerine tercüman olursanız, tarafınıza iyi bir dost almış olursunuz (vay be!)
3. İkizlerin en kötü yanı birine kolay kolay bağlı kalamamasıdır (valla öyle!) Belki hayatınızda sizi esir düştüğünüz sarayınızdan kurtarmaya gelecek bir Romeo bulamamış olabilirsiniz ama onun kalbini çalabilmek için elinizden geleni yaparsanız bir ikizleri elde edersiniz. Bu yolda yine onları övmek, övmek ve övmektir.
4. Konuşmayı seven ikizlerin sohbetleri azalmaya başladıysa bilin ki o ilişkinin sonu pek yakındır. Hemen paniklemeyin. Önce içini size dökmesini sağlayın. Belki durgunluğunun altında başka bir sıkıntı vardır.
5. Çok seçicidirler. İlişkilerinde kılı kırk yararlar (ondan böyle boştayım hep!) Kültürlü ve bilgiliyseniz, onların zekasına yakışan bir kişiliğiniz varsa ikizler peşinizden gelecektir.
6. Ne kadar mevki sahibi bile olsalar, ne kadar klas da takılsalar aslında birer "koca bebek"tirler. Bu durumda bir çocuğa verilebilecek en derin ilgiyi göstermek tek çözümdür.
7. Düzenden, planlı olmaktan, rutin işlerden nefret ederler. Ona asla çeki düzen vermeyi düşünmeyin. Ya ona uyun, ya da kendinize başkasını bulun!
8. Son olarak, bir ikizler insanı olarak ben de bir şeyler eklemek istedim. Diyeceğim şu ki, onları sevin, onları daima koruyun :)

Etkilendikleri:Onu yeni açılmış bir yere götürün. Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın.

SEVGİLİYE GÖRE:

Halt etmis sana iki yuzlu diyenler. Onlar seni çekemiyorlar. Rahatligin, her ortama uyum saglayisin, pratik zekan... Taaa biii ki kiskanirlar Seni sekerim. Kim senin gibi kadar özguven sahibi olmayi istemez ki. Sen hiçbir zaman unutma ikizler, seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktir. Sen Hic takma o guzel kafani onlara. Sen burçlarin en sevimlisisin. Adin Ikizler ama, sen bitanesin.

İKİZLER AŞIK OLUNCA NELER OLUR?
ikizler'in aska bakisinin yeniyetme asiklarinkinden farksiz oldugunu soyleyebiliriz. Aslinda siz bilincsiz bir sekilde, ergenlik caginin baslangicinda herkesin yasadigi o uzucu devreyi es gecip, tutkunun acilarindan siyrilmak istiyorsunuz.Yasadiklarinizi sik sik suzgecten gecirme aliskanliginiz var. Askin getirdigi o yakinliktan mumkun oldugunca kaciyorsunuz. Cunku siz yaralanmaktan korkuyorsunuz. Seckinci fikirleriniz, supheci yaklasiminiz sizi romantik hamlelerden alikoyuyor. Asik olmak veya olmamak... Bu ikilimden bir turlu kurtulamiyorsunuz
İkizlerin Ünlüleri :*Jack Landon *Greta Garbo *Jules Verne *Henry Fonda *George Bernard Shaw *Laurence Olivier *Fred Astaire *Bob Hope