Haklar - Copyrights

Sitemizde yayınlanan resimler ve yazılar; fotoğrafçı, kurum, kuruluş, web site yetkililerinden izin alınarak (yazılı belge, mail yada söz yoluyla) yada kamuya açık alanlardan site içeriğine eklenmiştir. Söz konusu resim, yazı gibi dokümanların ikinci şahıslarca kullanılması, herhangi bir şekilde yayınlanması ve basılması yasaktır. Aksi takdirde sitemiz hiç bir şekilde sorumluluk  almayacaktır.

Www.NelerYokki.Com ve www.neleryokki.Org  'da yer alan bütün yazılı içerik Www.NelerYokki.Com/Org'un malıdır. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilirler.Diğer sitelerden alınan resimler, yazılar ve her türlü dokümanlarda sitemiz sorumlu değildir.

Web sitelerinde bulunan bilgiler ; Www.NelerYokki.Com/Org'un yazılı izni olmadan kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, satılamaz, alt lisansla kullandırılamaz.

Sitelerdea konan her türlü bilgilerin ve linklerin içeriğinden Www.NelerYokki.Com/Org sorumlu değildir. Yukarıda isimleri belirtilen Web sitelerinde yayınlanan bilgilerin kullanılması sonucunda dolaylı veya doğrudan doğabilecek zararlardan sorumlu değildir. Kullanıcılar bunu peşinen kabul ederler.

Sayfalarıa yayınlanan bilgilerin yayınlandığı şeklinin dışında Www.NelerYokki.Com/Org sitesinden çeşitli yöntemlerle bilgi elde etmek, etmeye çalışmak her ne amaçla olursa olsun yasaktır.

Sitemizde sunulan tüm materyaller virüs taramasından geçirilmektedir.Ancak herhangi bir materyali aldığınızda sizde virüs taramasından geçiriniz. Küçük bir ihtimalde olsa materyallerin  kullanımları sonucu oluşabilecek hasarlardan sitemiz sorumlu değildir.

Sayfamızda vermiş olduğumuz linklerin içeriğinden sitemiz sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

Sitede kullanılan resim ve yazıların büyük bir bölümü internetten temin edilmiş olup, genelin kullanımına sunulmuş resim ve yazılardır. Eğer resimler ve yazılar üzerinde hak iddia ediyor ve bir talebiniz varsa bunların siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurun

Bu Maddeleri Okuyup Siteyi Ziyaret Eden Herkes hakları Kabul Etmiş sayılır