Share KADINCA & ERKEKÇE

YEMEK & DİYET

menu_resimSağlığınıza dikkat edin...Şeker hastalığına son.mucize ilaç.....Zararlı maddeleri tüketmeyelim....Hangi gıda içerisinde ne var...Cinsel Sağlık hastalıklar hakkında bilgi hepsi bu bölümde....Meme Kanseri...Sağlık konusunda bilgilenmek için tıklayın..
Kilonuz Normalmı ? Vucut yağ oranınız kaç? hesaplamak için tıklayın
Fazla kilom var diyenler...Kadınlar...Erkekler...Kilolular için Diyet bölümü yenilendi....Doğal Diyet..Meyve Diyeti...3 öğünlük Diyet..3 Günlük Diyet.. ,Selüloitlerden kurtulmanın yolu.. İdeal Gençlik Rejimi..Kolestrol Diyeti..10 Günlük diyet..hepsi bu bölümde!
Dengeli Beslenme Nedir ?Beslenme Pramiti? ve Beslenme Önerileri
Tüyü kadının üzerine sürerek mouse ile tıklatın...Manita Gıdıklama :))))
menu_resimKulağınıza küpe olsun bunlar...Bilmeniz gerekenler...Püf Noktaları
menu_resimÖfkelendiğinizde Ne Yapmalısınız?

Hangi Çiçek neyi ifade ediyor..Öğrenin !
Deprasyondamısınız ? Stres Testi için tıklayın !
Yumurta Deyip Geçmeyin !
Karadeniz Mutfağından seçme yemek tarifleri...
İşte size özel...Yemek Tarifleri
Bayanlar bugün ne pişireceksiniz... karar veremedinizmi hala....

EVLİLİK VE CİNSEL BİLGİLER

Evlilik Üzerine ilginç bilgiler..Evlilik sakız ilişkisi..Evlilikte Söylemler..Evlilikte problemler nasıl başlar ?..Mutlu bir evliliğin sırları..İlişkide 10 emir..
Evlilik nedir? Neden evlenmiyorum? Niçin evleniriz?  Akraba evliliği hakkında her şey burada..
Cinsel konuda merak ettikleriniz..bilmedikleriniz.....Cinsel Bilgiler
Öpüşmek Hakkında....En masum öpüşmede dudakların tam 12 kası çalışıyor. Öpüşmeye dilde katılınca 17 kas çalışıyor. Yani öpüşme yüz ve dudak kaslarını en çok çalıştıran. Öpüşme nerede nasıl yapılmalıdır. Öpüşme alanları.. için tıklayın..
Öpüşme sanatı....Devamı...
Yeni evlenecekler bu sayfayı mutlaka görün..Evlilikte İlk gece yaşanan sorunlar ve çözümleri için öneriler
Çin Takvimi ne göre doğacak bebeğiniz Kız mı? Erkek mi?Çinlilerin bundan 700 yıl önce Pekin yakınlarında bulduklarını iddia ettikleri bu tablo, yine iddialara göre doğacak bebeğinizin cinsiyetini %90 doğrulukla tahmin ediyor.
Tek yapmanız gereken anne adayının gebe kaldığı yaşı ile gebe kalınan ayın kesiştiği kutucuğu bulmak..
AH ŞU KADINLAR
KADIN VAR ; Şeftalidir, Ağızları sulandırır,KADIN VAR ; Kirazdır, Kurtluysa bulandırır.Ah Şu Kadınlar..Kimyasal Analizi. Kadın olmanın keyfi. Kadın meyve ilişkisi. Kadınlara Özel kurslar. İyi bir kadın bir erkeği etkiler zeki bir kadın onda ilgi uyandırır güzel bir kadın büyüler anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur..Ey Türk Kadını. Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz.Kadınlar, sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar.Kadın zekası ve zeka raporu....
Kızlar ve Erkekler Babaları hakkında ne düşünür !! tıklayın öğrenin !
Sizce hangisi daha güzel..ve neden ?? Biramı ?  Kadın mı?
Erkeklere özel bir köşe daha...Kaç çeşit kız var biliyor musunuz..ve Türk Kızları?
Biliyormusunuz....Dünya Kadınlar Günü 8 Mart..

Kadın var Ak, Kadın var  Pak. Kadın çeşitlerini bilmiyosanız işte size fırsat.?
Kendinize bakıyormusunuz... Kadınca Güzellik-Bakım-Estetik-Makyaj hakkında her şey burada...
 
Bayanlar..Bir Erkek sizi yemeğe mi davet etti..Heyecanlanmayın :)) İşte size Randevuya Nasıl Hazırlanacağınız konusunda bilgiler...
menu_resimKadınları Mutlu etme sırları nelerdir ..Öğrenin !
Bitkisel Yollarla Göğüs Büyütme Yolları !
Sevgiliniz Sarışın mı? Sarışınlar Hakkında bilmedikleriniz !
Kız Kaçırma Kuralları nelerdir öğrenin
Seksi Görünmek İstiyorsanız bunlara Dikkat edin !
İYİ: Bir kadın yerden göğe kadar haklı olduğu bir konuda bir erkekle tartışmaya girmişse, erkek artık saçmaladığını bilsin çenesini kapasın diye bu kelimeyi söyler...Kadınların en çok kullandığı kelimeler ve bu kelimelerin anlamları
35 Yaş Üstü Kadınlar....Ne yapar ..Ne yapmaz :)))35 yaşını aşmış hiçbir kadın, adamı gece yarısı uyandırıp "Sen ne düşünüyorsun?" "Sen ne demek istedin öyle?" soruları sormaz. ..devamı
Erkeklerden farkımız...İyi ki Kadınım dedirten şeyler :)
Sevdiğiniz adam, Doğru Adam mı? Öğrenin
Moda Tasarımcıları
menu_resim İşte kadın dediğin böyle olur...Harbi Kadının not defterinden özel notlar.!
Kadınlarla bulutların ortak noktası nedir?..İkisi de çekildiğinde gün güzel olur. Hani varya Bu kadınlar..
Hiç düşündünüzmü ? Kizlar Erkekleri niye sever ?
Kadınları mutlu etmenin sırları...Kadınlar Ne ister ? Kadınların Sırları ? Kadınlar Cadımıdırlar? Erkeklere öneriler?
Element : Kadın,Sembolü : WO,Atom ağırlığı : 53,6 kg olarak kabul edilmiştir ancak 40 kg'dan 200kg 'a kadar değişik çeşitleri bulunmaktadır.Kadının Kimyasal Analizi için tıklayın !!!!
Kadınlar Üniversite Sınavı Gibidir...Nasıl mı..Bakın !!!
Adama acıdığından verir.. Bu da isin bir parçası olduğu için verir.. Adam ünlü bir yayıncı olduğu için verir..Kadınlar ..Erkeklerle neden cinsel ilişkiye girer ?
Saf  adam olduğunu anlarsa namusluyum ayağına vermez...Arkadaş ayağına vermez süründürür.Erkekler...Bakın ...Kadınlar  Ne zaman Vermez..Nezaman verir ? :-))
Bilgisayar erkektir.Çünkü bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü
sorun yaratarak geçirirler.Sizce...Bilgisayar  Kadınmı erkekmi ? Keşifleri, Kedi-Köpek ilişkisini biliyormusunuz ?

Erkegin gözü disarida oldugunda zaman kavramini kaybeder. Önce bulusma günlerini giderek azaltir. Bu bilinçli bir önemsememe anlamina gelmese de düsündürücü bir durum....Bu hatalara siz siz olun düşmeyin ! Kadınların Aşkta yaptığı hatalar? Erkek ne zaman terkeder...öğrenin

20 yaşında kadın piyano gibidir. Her tuşu ayrı bir ses verir. 25 yaşında kadın keman gibidir. Her telinde inleyen nağmeler vardır.
30 yaşında kadın kanun gibidir. Nereden calınacağı iyi bilinir.Kadınların Yaş dönemlerini biliyormusunuz..

AH ŞU ERKEKLER

Ah Şu Erkekler.,Kuralları, Avantajları, Yaşlı horozdan öğütler.. Erkek olmanın dayanılmaz keyfi, Özel Şiir, Erkekleri çıldırtmanın yolları ?Erkekler neye benzer ? Denklemlerle Kadın ve Erkek... Kadınları mutlu etmenin yolları nelerdir? hepsi burada.!

 
Erkek Neden Aldatır?Konu "aldatma" olduğunda erkekler potansiyel suçlu kabul edilir. Özellikle kadınlar tarafından erkeklerin cinsel dürtülerini kontrol etmekte zorlandığı düşünülür. Erkekler eşlerini ya da sevgililerini aldattıklarını saklamaya çalışsalar da..Devamı....
Ayakkabı alacaksanız, alışverişe akşam saatlerinde çıkmalısınız.Akşamüstü ayaklarınız iyice şişmiş olacağı için, ayakkabınızın ayağınızı vurma olasılığını azaltmış olursunuz....Erkekler..kulağınıza küpe olsun bunlar... Her erkek bunları mutlaka bilmeli..
Eğer şişmanladığını düşünüyorsan büyük ihtimalle şişmanlamışsındır zaten, bana sorma, cevap vermeyi reddediyorum...Erkeklerin Kadınlara Asla Söyleyemedikleri şeyleri biliyormusunuz !!!
TV de maç seyrederken önünden geçmeyin...Gereksis yere uyandırmayın..Kazaklarını..Tişörtlerini giymeyin...Kızlar..Kadınlar işte size önemli bilgiler :) Erkekler nelerden Hoşlanmazlar..
KILIBIKLIK Diploması ve Şiiri için tıklayın
Sence o benden daha mı sevimli?, Ben ölsem ne yapardın..gibi sorulara cevap vermek zordur !!!...İşte zaman gelir.. geçmek bilmez...Erkeklerin en Zor Anları
menu_resimKadınlar ..Kızlar...işte size..Özel.. ... Erkekçe Sözlük
Ne düşünüyorsun?, Beni seviyor musun?, Şişman mı görünüyorum?
İstifa edin.  Ateş edin.  Bir dönem yalnız yaşayın.  En az bir kere nereye gittiğinizi bilmeden yola çıkın.  Zenci bir kadınla sevişin.  Mümkünse bütün ırklardan kadınlarla sevişin. ....devamı....Ölmeden Önce ..Bir Erkeğin yapması gerekenler neler..?
menu_resimSözünden dönmez. Özü sözü birdir.  Light Cola içmez.  More ve benzeri sigaraları içmez. En delikanlı olanı " Camel " içer. Delikanlı Adam Nasıl Olmalı.Neleri yapmamalı..Neleri Yapmalı..Delikanlılık kitabı, Delikanlı Sözleri.!!
Eğer size böyle diyorsa..yada böyle hareket ediyorsa hemen bırakın !! Bir Kızı Ne zaman bırakmalısınız?
Bir Erkeğin Ölmeden önce yapması gereken şeyler !!!
Kadınlardan farkımız nedir biliyormusunuz ! İyi ki Erkeğim dedirten 100 şey :)
Kadınlar erkekleri ne görür..Nasıl görür ...Öperseniz beyefendi değilsinizdir,Öpmezseniz adam değilsiniz.İltifat edersiniz"YALAN" der, Etmezseniz bırakır gider.? Kısaca Kadın Gözüyle Erkekler
Bir kız bir erkeği yada bir erkek bir kızı neden bırakmak ister...Bunun için hangi bahaneleri uydurur...işte Red edilme bahaneleri
menu_resimErkek Severse nasıl sever? İşte Böyle sever
Eğer size böyle diyorsa...! Bir Kız nezaman ve neden birakılır ? ..Sonuçta ayrılığı seçtinmi......devamı için tıkla
Yatmak ister ,Kadınların hiçbir şey istememesini ister ,"Seni seviyorum"sözünü bir kez söylesin,karşı taraf bununla 20 sene idare etsin ister ...Hiç düşündünüzmü ?Erkekler ne İster ? Ne bekler?  Ne söylerse neyi anlatmak ister..? Neyi Kasteder?
Bir erkek için Başarı nedir?..30 yaş üstü erkekler nasıldır?
Her delikanlının ihtiyacı olan bu yazı dizisini hiç bir yerde bulamayacaksınız  üstelik bedava ! Sizde ben kız tavlayamıyorum teknikleri nelerdir diyorsanız hemen okuyun Kız Tavlama Teknikleri..!Hadi kolay gelsin :))
Hangi yaşta erkek nasıl davranır..?  Erkeklerin Yaş Dönemleri..Yaş dönemlerine göre tavırları..Erkek -Meyve ilişkisi, Evlilik sonrası..Yaş dönemlerinde sevdiği sporlar.. .Erkeğin evrim.. Peki Ölmeden önce neler yapmalı bir erkek ..bunu biliyormusunuz? !!
Evli erkekler bunlara alışkındır..Nelere mi? Kadınların Erkeklere Söyledikleri ve Asla Söylemedikleri?
Gerçekte ideal ve çağdaş erkek nasıl olmalı ? peki ya kadınlara göre ideal yada çağdaş erkek nasıl olmalıdır..İşte bu sorunun cevabı ..tıklayın !
Hiç düşündünüzmü ..Köpeklermi iyidir Kadınlarmı..yada  erkeklermi? Kadın ve Erkek neymiş meğer !!! Evlilik hayatında mutlu olma kuralları için tıklayın